Gabinet weterynaryjny Vet4you

Gabinet weterynaryjny Vet4you to zespół profesjonalistów, którzy z pasją i czułością zabają o Państwa zwierzęta – zarówno te domowe, jak i hodowlane. W zakresie naszych usług znajdą Państwo diagnostykę, leczenie, porady i działania profilaktyczne, zabiegi chirurgiczne, działania z zakresu szeroko pojętej zoologii, oferujemy również dojazd do klienta, w ramach którego realizujemy leczenie zwierząt gospodarskich – realizujemy więc wszystkie czynności, jakimi powinien zajmować się dobry weterynarz. Wieliczka to główna siedziba naszego gabinetu, ale usługi dojazdowe realizujemy również w jej okolicach. Z pomocą personelu naszego gabinetu szybko i bezproblemowo zabezpieczysz swojego pupila przeciwko kleszczom (pamiętaj, że w przypadku tych pasożytów profilaktyka jest niezmiernie ważna – jej zaniedbanie grozi bowiem ciężkimi powikłaniami, prowadzącymi nawet do śmierci zwierzęcia).

Wiemy o tym, że zgłaszając się do gabinetu weterynaryjnego, liczą państwo na fachowość personelu oraz indywidualne podejście do każdego zwierzęcia. Tym właśnie cechuje się gabinet Vet4you – zapewniamy Państwu i pupilowi perfekcyjną opiekę, za każdym razem objaśniamy, jakie czynności i zabiegi należy wykonać, by ratować życie i zdrowie zwierzęcia, ponieważ naszą pasją jest weterynaria (Wieliczka i jej okolice, jako obszar naszego działania, jest więc miejscem, w którym chcemy uświadamiać właścicieli zwierząt domowych i hodowlanych co do wagi profesjonalnej opieki weterynaryjnej). Cała kadra składająca się na zespół Vet4you to osoby o wysokich kwalifikacjach, które ukończyły odpowiednie kierunki studiów, dające im odpowiednią wiedzę do świadczenia usług weterynaryjnych na najlepszym poziomie.

Sprawdź naszą stronę internetową, a przekonasz się, że nie jest ona jedynie ofertą dla naszych klientów i pacjentów, ale zawiera również ciekawe porady, związane ściśle z pielęgnacją i dbałością o zdrowie naszych pupili. Jeśli trafiali Państwo do złych placówek, w których nieumiejętnie zajmowano się zwierzętami, nasz weterynarz (Wieliczka, ulica Dembowskiego 55) będzie dla Państwa strzałem w dziesiątkę!