Dlaczego warto zdecydować się na produkty marki PreVital?

Portfolio PreVital zostało opracowane tak, aby zapewnić w 100% pełnoporcjowe i zbilansowane posiłki dla kotów na każdym etapie życia – od kociąt po dorosłe koty. Karmy tej marki są stworzone z myślą o zdrowiu i szczęśliwym życiu Twojego pupila. Każdy produkt PreVital zawiera odpowiednio dobrane witaminy i substancje mineralne, które stanowią niezbędny element, aby zapewnić Twojemu kotu zrównoważoną dietę i szczęśliwe życie. Wszystkie dostępne karmy są bogate w cenne składniki odżywcze, które wspierają dietę kotów i pomagają im sprostać wyzwaniom podczas każdego dnia. Jedną z witamin, którą możecie znaleźć w ich produktach, jest witamina D3. Wspiera ona kości i dzięki niej Twój pupil będzie miał silne i zdrowe uzębienie. Kolejnym składnikiem mineralnym jest witamina E, która wzmacnia układ odpornościowy, co znacznie przełoży się na jego ogólną kondycję i zdrowie.

Wybierz odpowiednią kategorię produktów dla Twojego kota – zalety składników marki PreVital!

Wszystkie karmy PreVital są starannie opracowywane, a to wszystko po to, aby dostarczyć pełnoporcjowe i zbilansowane posiłki, które przyczynią się do optymalnego rozwoju Twojego kota. Białka i substancje mineralne to kluczowe element w diecie zarówno kociąt, jak i dorosłych osobników. Ich produkty dostarczają optymalnej ilości tych składników, dzięki czemu wspierają rozwój mięśni i mocne kości Twojego kota. Warto jeszcze wspomnieć o samym smaku tych produktów. Właściciele i właścicielki kotów i kotek na pewno znają ten ból, gdy pupilowi nie smakuje karma, którą wybrali. Tutaj nie będzie tego problemu! Karmy PreVital odznaczają się wyjątkowym smakiem, który z pewnością zachwyci Twojego kota! Dodatkowe kwasy tłuszczowe Omega 6 i cynk wspierają zdrową skórę i lśniącą sierść.

Co wyróżnia markę Partner in Pet Food (PPF) na tle innych? Sprawdź już dziś!

PPF to innowacyjna europejska firma, która odpowiada za produkcję karmy dla zwierząt domowych. Ich oferta jest naprawdę szeroka, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie wyroby są dystrybuowane do ponad 600 klientów w 40 krajach, w tym do sklepów detalicznych, specjalistycznych sklepów zoologicznych, supermarketów i gabinetów weterynaryjnych. Są drugim co do wielkości producentem w kategorii mokrej i suchej karmy dla zwierząt domowych w Europie! Ich wszystkie produkty wyróżniają się doskonałą jakością i niezwykle starannym dobraniem składników. Główna siedziba Partner in Pet Food znajduje się na Węgrzech, a swoją działalność prowadzą w dziesięciu krajach: w Czechach, na Słowacji, w Holandii, Polsce, Rumunii, Francji, Niemczech, na Węgrzech, w Szwecji i we Włoszech.