Event w plenerze – stół cateringowy składany

Imprezy w plenerze to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego sposobu świętowania. Jest to szczególnie ciekawy sposób, jeśli aura jest sprzyjająca. W okresie wiosenno – letnim można korzystać z pięknej pogody i jak najwięcej czasu spędzać poza murami domu. Dlatego różnego rodzaju plenerowe eventy można organizować w odniesieniu do różnych uroczystości, jak urodziny,  komunia święta, chrzciny, czy wesela.  Każda okazja jest dobra do wspólnego świętowania w gronie bliskich nam osób.

Impreza plenerowa musi być dobrze zaplanowana. Ważnym czynnikiem organizacyjnym będzie rozstawienie stołów i krzeseł zgodnie z ilością osób. W takim celu dobrym rozwiązaniem okazuje się stół cateringowy składany, który jest stabilny i przystosowany do tego, aby ustawiać go na zewnątrz. Stół jest długi i szeroki, co sprawia, że może się skupić wokół niego sporo osób. Stabilność stołu jest bardzo ważnym czynnikiem, ponieważ zapewnia odpowiednie warunki dla ustawianych na nim przedmiotów, takich jak zastawa stołowa oraz półmiski z jedzeniem, szklanki z napojami. 

Składany stół – szybko, prosto i wygodnie

Składany stół cateringowy to bardzo wygodne rozwiązanie na wszelkie plenerowe eventy. Stół można spakować w formie płaskiej walizki, co daje możliwość przechowywania w wielu miejscach. Złożony stół nie wymaga dużej przestrzeni do schowania go. W walizce można go swobodnie transportować. Dzięki opakowaniu jest chroniony przed działaniem czynników zewnętrznych, które mogą doprowadzić do zanieczyszczenia lub uszkodzenia. Stół jest trwały i odporny, dzięki czemu jest produktem wielokrotnego użytku. Można z jego udziałem organizować przeróżne spotkania towarzyskie lub przyjęcia na ogrodzie, działce rekreacyjnej lub w innych plenerowych lokalizacjach. 

Stoły są białe lub czarne, w zależności od upodobań. Można je zestawiać z dowolnymi krzesłami. Taki komplet przyda się niejednokrotnie w każdym ogrodzie lub na działce. To profesjonalny produkt, który jest wykorzystywany przez firmy cateringowe w różnych miejscach.