Szkoła dla… psów

Controldog jest firmą, która powstała z myślą o właścicielach psów nie do końca zadowolonych z ich relacji z pupilem. Panuje powszechne przekonanie, że należy tresować psa w okresie szczenięcym, a późniejsze próby złagodzenia jego charakteru nie przynoszą już skutku. Z tego samego powodu ludzie obawiają się szukać nowego pupila w schroniskach. Chcemy obalić ten mit, dlatego nasza firma proponuje wam profesjonalne szkolenia dla psów. Warszawa jest głównym obszarem naszego działania. Jesteśmy dwójką pasjonatów, którzy kochają zwierzęta i są przekonani, że odpowiednie metody tresury są w stanie przywrócić harmonię w relacji na linii człowiek – pies. Nie chcemy obiecywać Ci, że szkoła dla psów (Warszawa) rozwiąże wszystkie twoje problemy z pupilem, ale może znacząco poprawić komfort waszego wspólnego życia. Pamiętaj, że bardzo ważne w całym procesie jest pozytywne nastawienie i chęć do zmian oraz ochota do czasem ciężkich treningów.

Jeśli marzy ci się szkolenie dla psów w Warszawie, zgłoś się do nas – wspólnie zdiagnozujemy problem i obierzemy odpowiednią ścieżkę tresury. Pamiętaj, iż wszystkie strony muszą być zaangażowane na odpowiednim poziomie i aby tresura przyniosła efekt, ćwiczenia muszą być powtarzane z pupilem również w domu. Controldog pomoże wyciszyć twojego psa, zapobiegać sytuacjom, w których pupil reaguje na stres niekontrolowaną agresją lub niszczeniem przedmiotów wokół siebie, pomoże zniwelować nieufność psów ze schroniska oraz przekonać je do nowego właściciela. Controldog posiada odpowiednie wyposażenie do tresury psów (łącznie z konstrukcjami, halą i odpowiednimi przyrządami), niezbędne do prawidłowego przebiegu całego procesu. Na wspomnianej hali odbywa się tresura psów (Warszawa to miasto, w którym umiejscowiona jest hala) w miesiącach zimowych, natomiast latem zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu.

Wszystkich niezdecydowanych klientów serdecznie zapraszamy na nasz blog, na którym dzielimy się z czytelnikami wartościowymi poradami i wskazówkami dotyczącymi zarówno tresury psów, jak i ciekawostek o naszej pracy.