Nasze koty – hotel dla  zwierząt z opcją all inclusive

W miejscowości Zelczyna nieopodal Krakowa istnieje wyjątkowe miejsce, przepełnione aurą kociej miłości. Hotel dla zwierząt Kraków, „Nasze koty” to prawdziwy zwierzęcy resort, który posiada wszelkie udogodnienia do uprawiania kocich figli.

Nasi czworonodzy przyjaciele mogą skorzystać z wczasów all inclusive, w których otrzymają pokój VIP z widokiem na soczysto-zielony trawnik. Pakiet obejmuje oczywiście całodobową opiekę oraz zabawy z innymi kocimi przyjaciółmi. Kto wie, może to właśnie tutaj Twój kot, pozna swoją pierwszą miłość. Wszelkie harce i zabawy będą przez nas bacznie obserwowane. Na dowód tego, że nie tylko właściciel świetnie bawi się na wakacjach, wyślemy Ci kilka zdjęć Twojego pupila w akcji. Musisz być przygotowany na to, że choć pewnie tęskni to w ogóle nie daje  tego po sobie poznać. Skąd to wiemy? Jesteśmy wielbicielami zwierząt, stworzyliśmy to miejsce z miłości i pasji do kociego stylu życia. Jako koci behawioryści wiemy co zrobić, aby Twój zwierzak czuł się u nas bezpiecznie i dobrze. 

Hotel dla zwierząt Karków- wybór podyktowany sercem

„Nasze koty” to miejsce położone z dala od miejskiego zgiełku. W hotelu dla zwierząt Kraków nie ma miejsca na nudę. Ogrodzony ogródek daje szansę na kocie zabawy również na świeżym powietrzu. Nie jesteśmy dużym obiektem i od początku taki właśnie był nasz zamiar. Liczy się dla nas przede wszystkim dobro Twojego pupila, dlatego odpowiedzialnie dobieramy ilość kotów, nad którymi przejmujemy czasową opiekę. Pamiętamy czasy, w których sami obawialiśmy się o los naszych zwierząt, kiedy chcieliśmy wyjechać na wakacje. Ciężko było nam znaleźć miejsce, które wzbudzi nasze zaufanie. To właśnie wtedy narodził się pomysł prowadzenia własnego hotelu dla zwierząt w okolicy miasta Kraków.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że bierzemy odpowiedzialność za żywą istotę, która na kilka dni musi opuścić swoją ukochaną kanapę i przenieść się w nieznane. Obiecujemy, że każdy nasz gość jest dla nas tak samo ważny i zrobimy wszystko, żeby czuł się u nas jak w domu.