Hotel dla kotów – na co zwrócić uwagę?

Wymarzony i długo wyczekiwany wyjazd na wakacje? Jeśli jesteś właścicielem czworonoga sytuacja może się okazać bardziej skomplikowana. Nie zawsze, mimo najszczerszych chęci, nasi znajomi czy bliscy mogą doglądać naszego zwierzaka podczas gdy my udajemy się na upragniony urlop. Na co zwrócić uwagę wybierając hotel?

Wybór odpowiedniego hotelu

Wśród ofert opieki nad czworonogami na czas naszego wyjazdu znajdziemy różnego rodzaju pokoje o różnym poziomie standardu. Jest to niezwykle ważne nie tylko dla nas i naszego poczucia komfortu, że zwierzę będzie bezpieczne i zadbane, ale i dla samego zwierzaka. W przypadku pokoi o wyższym standardzie jest możliwość wpływ na wielkość czy sam rodzaj pomieszczenia i elementy wystroju. Jeśli jednak Twój pupil nie ma większych wymagań, to w zupełności wystarczy pokój w standardzie, który posiada wszystko to, co kotku do szczęścia potrzebne! W hotelu dla kotów w Krakowie istnieje nawet możliwość dodania telewizora do danego pokoju!

Hotel dla kotów Kraków – pierwsze wrażenie

Jeśli wybraliśmy już idealny hotel dla naszego zwierzaka, to warto mimo wszystko go jeszcze odwiedzić i porozmawiać z właścicielami. Skonsultować ofertę, zobaczyć w jakim otoczeniu będzie przebywał nasz kot, by upewnić się, że zostawiamy zwierzaka w świetnych rękach. Kilka istotnych pytań, które warto zadać: ile zwierząt przebywa w jednym pomieszczeniu? Czy zapewniona jest pomoc weterynaryjna? Iloma zwierzętami zajmuje się jeden opiekun? Jak często zwierzaki są doglądane? Hotel dla kotów Kraków zaprasza do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na te i inne pytania dotyczące pobytu Twojego pupila.