Funkcjonalne akcesoria do domu

Kto z nas nie lubi nowoczesnych gadżetów, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych obowiązków albo motywują nas do działania? W sklepie Regmag znajdziecie wysokiej jakości akcesoria dla domu, kuchni, łazienki, dla dziecka, do ogrodu i dla zwierząt.

Produktów jest tak dużo, zostały one uporządkowane w kilkunastu kategoriach po to, aby łatwiej było szukać pożądanego produktu. Wśród bogatego asortymentu znajdziecie dzwonki elektryczne do drzwi, obroża elektryczna, pastuchy dla psów, aparaturę pomiarową, automatyczne lokówki, sterowniki temperatury, zdalne włączniki radiowe, automatykę przemysłową, akcesoria kuchenne oraz wiele innych użytecznych akcesoriów.

Gadżety, które pomogą Ci w opiece nad zwierzętami

Jeżeli masz psa lub kota, to koniecznie sprawdź, co przygotował dla Ciebie sklep internetowy Regmag. Dla ukochanych pupilków znajdziecie gadżety, takie jak obroża elektryczna, która świetnie sprawdza się na spacerach i motywuje psa do treningu oraz uczy go posłuszeństwa, legowiska, podajniki na karmę oraz pastuchy dla psów z powodzeniem nadające się do ogrodu. Obroża elektryczna antyszczekowa dla psa to doskonały gadżet dla nieposłusznych psów, które szczekają zbyt często i za głośno. Jeśli zajęcia z behawiorystą nie pomogły, kup obrożę i naucz się z niej dobrze korzystać. Obroża ma wbudowany specjalny system, który umożliwia wychowanie głośnego psa. Pewnie zastanawiacie się, czy produkt jest bezpieczny dla pupila? Tak! Jej zadaniem jest po prostu nauczenie psa dobrego, pożądanego zachowania w szczególności wtedy, gdy nie ma Cię w pobliżu. Jak działa obroża elektryczna? Działa ona tak, że wtedy, gdy pies szczeka, obroża reaguje na czujnik. Jest wrażliwa na drgania krtani psa. Obroża na początku wysyła sygnał dźwiękowy, potem wibrację, a na samym końcu, gdy pies nie jest posłuszny, obroża wydaje niewielki impuls elektryczny. Siła impulsu elektrycznego zależy od Ciebie. To Ty ustawiasz moc impulsu. Co ważne, obroża jest bardzo czujna i odróżnia szczekanie od innych dźwięków dochodzących z najbliższego otoczenia.