Wycinka drzew

Firma Gajkosz oferuje kompleksowe usługi podnośnikiem koszowym. Poznań to główny obszar naszego działania, natomiast realizujemy usługi także w jego okolicach, przykładowo jest to wycinka drzew (Wielkopolskie). Nasi specjaliści oraz ich doświadczenie w branży jest gwarancją sprawnie przeprowadzonych prac. W ich trakcie ważne jest także zapewnienie bezpieczeństwa samym pracownikom oraz przechodniom – w naszej firmie standardy bezpieczeństwa są na najwyższym poziomie, dlatego też warto wybrać usługi firmy Gajkosz. Rzesza zadowolonych klientów również potwierdza jakość naszych prac, przeprowadzanych przy użyciu najlepszego dostępnego sprzętu. Cenowo możemy konkurować z innymi tego typu firmami, które oferują wycinanie drzew w Poznaniu i okolicach, dlatego warto zwrócić uwagę na nasze usługi.

Wśród naszych usług znajdziesz również wynajem podnośnika koszowego, który jest niezbędny w trakcie takich prac, jak: dokładne mycie elewacji budynków i innych wysokich konstrukcji, montaż elementów na dużych wysokościach (oświetlenia ulicznego, reklam, plakatów, bilbordów), montaż konstrukcji aluminiowych oraz stalowych, obsługa eventów i atrakcji turystycznych, rzeczona wycinka drzew i pielęgnacja zieleni miejskiej, usuwanie sopli i śniegu z dachów budynków prywatnych i firm w celu zabezpieczenia okolicy, a także wykonywanie prac blacharskich czy dekarskich na wysokościach. Prócz wynajmu oferujemy również profesjonalne usługi wykwalifikowanego operatora podnośnika koszowego, który służy Państwu swoimi umiejętnościami i merytorycznymi poradami. Maksymalna wysokość, na jakiej może być eksploatowany nasz podnośnik wynosi 18 metrów.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego jeśli szukasz firmy, której domeną jest wycinka drzew (Poznań i województwo wielkopolski), zgłoś się do nas. Wspólnie ustalimy wycenę satysfakcjonującą dla obu stron i porozmawiamy o szczegółach zlecenia. Podejmujemy się niemal wszystkich prac, dlatego sprawdź naszą stronę internetową i skontaktuj się z nami elektronicznie lub przez telefon. Gwarantujemy, że wybór naszej firmy jest strzałem w dziesiątkę!