Moskitiery – skuteczna ochrona przed owadami

Każdego roku zmagasz się z komarami, muszkami i innymi owadami, które wraz z nastaniem zmierzchu całymi chmarami wpadają do Twojego mieszkania, w którym włączone jest światło? Problem ten jest niezwykle uciążliwy i powszechny, gdyż w letnie dni, kiedy wszystkie owady krążą wokół naszych domów, nie możemy otworzyć okien, w obawie przed pogryzieniami. Zapomnij o bzyczących nad uchem komarach i dusznych nocach przy zamkniętym oknie – mamy na to skuteczne rozwiązanie!

Moskitiera

Nieważne, czy mieszkasz na wsi, czy w mieście – latem owady można spotkać dosłownie wszędzie. Nawet jeśli nie przeszkadzają Ci nocne ataki komarów, każdego ranka musisz sprzątać truchła owadów, które przez noc powpadały przez okno. Zakładając moskitierę, raz na zawsze pozbędziesz się tego problemu i będziesz wreszcie mógł spać przy otwartym oknie!

Wygoda i ochrona

Głównym zadaniem moskitiery jest ochrona przed owadami – tego rodzaju osłona przyda się szczególnie wtedy, kiedy mamy w domu małe dzieci lub zwierzęta. Niektóre owady mogą przenosić choroby, dlatego nie wahajmy się ani chwili i zabezpieczmy nasz dom przed owadami. Dodatkową zaletą moskitiery jest fakt, że nie musimy zwracać uwagi na porę dnia, a nasze okno może pozostawać otwarte nawet przez całą noc. Jeśli mamy z domu zwierzęta, uważajmy jednak, by moskitiera nie znalazła się w zasięgu ich pazurów, gdyż może zostać uszkodzona.

Ochrona przed pyłkami i kurzem

Moskitiera stanowi również doskonałe zabezpieczenie przed kurzem, pyłkami oraz liśćmi, dlatego jest użyteczna zarówno latem, jak i wiosną czy jesienią. Moskitiera stanowi również barierę dla małych gryzoni, które chciałyby wejść przez okno do naszego domu. Moskitiery zamontować możemy również na drzwiach. Przeciwnicy moskitier twierdzą, że nie wyglądają one estetycznie. Jednak moskitiera jest niemal niezauważalna, a przy tym nie zmniejsza widoczności, jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne i chroni nas przed owadami, gryzoniami, pyłkami, kurzem oraz liśćmi.

Zapraszamy do naszej warszawskiej Pracowni w celu zamówienia doskonałej jakości moskitiery na wymiar.