Części do ciągników

Ciągnik rolniczy, znany potocznie jako traktor, to najbardziej uniwersalna maszyna rolnicza. Może służyć do orania pola, przewożenia towarów na przyczepie czy prasowania, zgrabiania, przewracania i koszenia gruntu.

Ze względu na swoją wielofunkcyjność, niezwykle ważne, by pozostawał przez cały czas sprawny. Po czym poznać, że nasz traktor potrzebuje nowych części? Jego praca staje się wolniejsza, mniej wydajna, a maszyna wydaje niepokojące dźwięki lub częściej się zacina.

Perkoz Parts specjalizuje się w częściach do ciągników. Staramy się, by w naszej ofercie znalazły się wszystkie niezbędne elementy do traktorów. Wybieramy do niej tylko te od sprawdzonych producentów, dzięki czemu dajemy gwarancję, że znajdują się w niej tylko wysokojakościowe części. Wszystkie części do ciągników są nowe, co zapewnia bezawaryjne działanie sprzętu przez długi czas. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę i wychodzić klientom naprzeciw, w związku z czym znajdują się w niej zarówno elementy do najnowszych modeli, jak i do tych starszych.

Producenci

W naszej ofercie znajdziecie części do ciągników tylko sprawdzonych producentów. Poniżej znajduje się lista tych, z którymi współpracujemy.

New Holland

Znany na całym świecie producent części do ciągników wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się takie elementy zamienne tej marki: alternatory, filtry, amortyzatory, czujniki ciśnienia, cewki, chłodnice, zwrotnice, dźwignie, elektrozawory, halogeny i wiele innych.

Case IH

Marka będąca w tej samej grupie, co New Holland. Perkoz Parts oferuje takie części zamienne tej marki:
filtry, czujniki, osuszacze, moduły, sprzęgła, rezystory, sworznie, wsporniki, sprężyny i wiele innych.

John Deere

W ramach współpracy z tym czołowym amerykańskim producentem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje:
końcówki, czujniki obrotów, drążki, filtry, korki wlewu paliwa, nakładki, krzyżaki wałka, kule ramienia podnośnika, łączniki, napinacze, paski klinowe, poduszki silnika, ramiona mocujące, sworznie, termostaty, wiskozy i wiele innych.

Steyr

Produkty marki Steyr pochodzą najlepszych światowych producentów. W naszej ofercie znajdziecie takie części do ciągników tej firmy:
sworznie, filtry (hydrauliki, oleju hydraulicznego, paliwa, kabiny, odmy, powietrza, silnika), alternatory, czujniki ciśnienia oleju, rozruszniki, czujniki obrotów, szyby, uszczelki, wałki, wentylatory i wiele innych.

McCormick

W naszej ofercie znajdziecie także elementy zamienne do ciągników McCormick, do takich modeli jak:
MC120 POWER 6, MC135 POWER 6, MTX RESTYLING, MTX120, MTX135, MTX150, MTX165, MTX185, TTX190, TTX210, TTX230, XTX145, XTX165, XTX185, XTX185E, XTX200, XTX200E oraz XTX215.
Claas

Nasz asortyment obejmuje również części do ciągników Claas, dla modeli z serii Nectis: 247, 257 oraz 267.

Ursus

Oferujemy Państwu elementy zamienne do ciągnika Ursus C-330, takie jak:
głowice silnika, filtry paliwa, filtry powietrza, oraz stacyjki z blokadą.

Zetor

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części do ciągników Zetora serii UR3, modelu 9540. Znajdziecie w niej takie elementy wysokiej jakości jak filtry oleju silnikowego oraz wysprzęgliki.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami na stronie: https://www.perkozparts.pl/