Pułapka na muszki owocówki – idealny sposób na niechcianych gości.

Wraz z sezonem owocowym, w czasie którego wiosenno-letnia aura wprowadza nas wszystkich w sielankowy nastrój, w naszych domach często pojawiają się niechciani goście. Ich pobyt zaczyna się niewinnie, pojedyncze, małe osobniki, a już następnego dnia jest ich cała masa. Muszki owocówki – posilające się sokiem i miąższem owocowym, składające jaja, larwy pozostające na owadach prowadzą skuteczną inwazję w każdym mieszkaniu. Jak sobie z nimi radzić?

Eliminacja masowa, a nie pojedyncza.

Co roku każdy z nas przeżywa ten sam problem, a propozycji rozwiązań w sposób domowy jest pełno w internecie. Mimo to – pozbycie się ich nie należy do najłatwiejszych zadań. Skutecznym rozwiązaniem, nie wymagającym nakładu pracy oraz nieinwazyjnym dla naszej kuchni, jest pułapka na muszki owocówki. W porównaniu do preparatów dostępnych w sklepach, jest to rozwiązanie znacznie bardziej ekologiczne i bezpieczniejsze dla naszego otoczenia. Jest to pójście na łatwiznę i pewność, gdyż w przygotowaniu domowych pułapek często nie potrafimy odpowiednio ich zabezpieczyć przed wylotem owadów, i przede wszystkim – pułapka sklepowa pozwoli nam uniknąć biegania po kuchni czy mieszkaniu z łapką na muchy.

Dlaczego jest to idealne rozwiązanie?

O wartościach ekologicznych, nakładzie pracy i skuteczności już częściowo wspominaliśmy. Pułapka na muszki owocówki marki RedTop zawiera w sobie specjalny preparat, bezpieczny dla środowiska, którzy przyciąga i unieszkodliwia nawet 9000 owadów. Owad, który raz wleci do środka, dzięki specjalnej łapce na muchy, nie jest w stanie się z niej wydostać. To zabezpieczenie zapewnia wysoką skuteczność pułapki, która działa do 15 metrów odległości, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, gdyż nie wymaga elektryczności. Kolejną zaletą są wymienne części, wobec czego co roku można wymieniać wyłącznie preparat lub worek na muchy, gdyż są one łatwo dostępne oraz biodegradowalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *